АКАНТ, ТОВ (Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Великі Гаї)

2018-07-19 18:44 АКАНТ, ТОВ

Юридична адреса:47722, Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Великі Гаї, вул. Галицька, 44а Фактична адреса:47722, Тернопільська обл., Тернопольский р-н, с. Великі Гаї, вул. Галицька, 44а Телефон основний:(0352) 490095 Телефон бухгалтера:(0352) 242095 Телефони контактні:(067) 2086286 Факс:(0352) 490087 Електронна пошта:akant_t@mail.ru Сайт:www.akant.te.ua

Про компанію

Керівник:Турецький Іван Степанович Бухгалтер:Недошитко Марія Василівна Кількість працівників:5

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:05410151

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Рекламна інформація

Підприємство „Акант” було засноване у 1994 році. За цей час ми змогли організувати закритий цикл виробництва корпусних меблів та металопластикових конструкцій. Завдяки високій кваліфікації працівників, якісному професійному обладнанню, та відповідальним відношенням до справи, нам вдалось досягнути успіху .
Зараз ми активно розвиваємося і постійно розширюємо види своєї діяльності. Зокрема, на сьогоднішній день підприємство „Акант” пропонує:
- корпусні меблі для житлових та офісних приміщень за індивідуальним замовленням;
- меблеві фасади з натурального дерева, постформінгу та МДФ;
- металопластикові конструкції;
- міжкімнатні двері з натурального дерева;
- готельні послуги.
Використання передових технологій, найновіших матеріалів , якісної фурнітури та широкого асортименту аксесуарів дає нам можливість індивідуально підходити до виготовлення продукції, враховувати усі побажання клієнта і виготовляти якісні та довершені вироби за доступними цінами.


akkordo--tov-harkvska-obl.html
akkrecya--tov-m--zhitomir.html
akkumprom--tov-m-.html
akkurat---l-m---tov-m-.html
akl--tov-m--kiv.html
k.sochirenta.com wk.sochirenta.com ooogo.sochirenta.com ecc.sochirenta.com
ooorl.sochirenta.com/ooo-konsultant-e.html wu.sochirenta.com/feniks-2--mpp.html ooobai.sochirenta.com/ooo-skm-g-.html ooovo.sochirenta.com/ooo-operativnik-nd.html